Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
SOS tlačítko – nonstop pomoc v celé ČR

Organizace
Anděl Strážný, z.ú.

Autor
Lucie Sieberová

DARUJTE

Anděl Strážný nabízí jednoduchý a moderní způsob ochrany zdraví a bezpečí především seniorům, ale i lidem se zdravotním postižením a dlouhodobě nemocným prostřednictvím SOS tlačítka.
Tísňovou péči zajišťuje a své klienty hlídá 24 hodin denně, 365 dní v roce v rámci celé ČR.

Známé přísloví praví, že čas měří všem stejně. Dříve nebo později se naši prarodiče, rodiče a konec konců i my sami ocitneme v situaci, kdy nám zdraví již nebude tak sloužit a naše tělo nás nebude zcela poslouchat. Čím dál častěji budeme přemýšlet o tom, jak dlouho budeme moci ještě žít život jako doposud. Ve svém domově, obklopeni svou rodinou a blízkými.

Ne všichni naši klienti mají to štěstí, někteří jsou ve stáří úplně sami. Finance vynakládají na bydlení, na nákup mnoha léků a na další potřeby jim nezbývá.

Náklady na měsíční službu tísňové péče prostřednictvím SOS tlačítka, která zajistí klientovi pomoc v nouzových situacích, jakými jsou pád, zhoršení zdravotního stavu nebo napadení, představuje finanční částku 350 Kč.

Za 11,50 Kč denně zajistíte některému z klientů Anděla Strážného možnost zůstat i nadále v přirozeném prostředí, v jeho domově, bez nutnosti odchodu do pobytového zařízení – domu s pečovatelskou službou, domu pro seniory apod..

Darujte službu za 450 Kč nebo za 550 Kč a kromě základní péče v podobě záchrany zdraví a života dopřejte seniorovi možnost pravidelné denní kontroly zdravotního stavu, připomínání léků, pitného režimu nebo tzv. Povídavou linku, která eliminuje pocity úzkosti a osamění.

Děkujeme, že se zapojíte do sbírky a darujete některému z našich osamocených klientů měsíc tísňové péče, ale i vědomí toho, že na ně někdo myslí a že nejsou úplně sami.

Váš Anděl Strážný

Naše odkazy

O naší organizaci

Anděl Strážný nabízí jednoduchý a moderní způsob ochrany zdraví a bezpečí především seniorům, ale i lidem se zdravotním postižením a dlouhodobě nemocným.
Tísňovou péči zajišťuje a své klienty hlídá 24 hodin denně, 365 dní v roce v rámci celé ČR.
Jak služba funguje?

• Klient u sebe nosí monitorovací zařízení, které je napojeno na nonstop dispečink Anděla Strážného.

• Při stisknutí SOS tlačítka (v případě pádu automaticky) zařízení lokalizuje polohu systémem GPS a spojí se s dispečinkem, který vyhodnotí situaci a vyšle na místo potřebnou pomoc – kontaktní osobu, výjezdovou službu, záchrannou službu nebo hasiče či policii.

• Nezbytnou pomoc tedy dokážeme zajistit okamžitě a kdekoli v ČR

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy