Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Společně pro lepší svět

Organizace
MICROSOFT Česká republika a Slovensko

Autor
Lenka Čábelová

Umělá inteligence pro dobrou věc: Získejte grant od Microsoftu Umělá inteligence dávno není pouhou iluzí ze sci-fi filmů. Dnes už po celém světě vznikají nejrůznější řešení na bázi umělé inteligence, která pomáhají zlepšovat život kolem nás. U příležitosti letošního Giving Tuesday bychom chtěli poukázat na globální grantový program Microsoftu Umělá inteligence pro dobrou věc. Inovativní projekty zaměřené na život bez bariér či ochranu životního prostředí od nás mohou získat finanční podporu, přístup k pokročilým technologiím i odbornou pomoc. Microsoft na program Umělá inteligence pro dobrou věc vyčlenil 115 miliónů dolarů. Působíte v neziskové či nevládní organizaci? Nebo pracujete na společensky prospěšném projektu jako vývojář, vědec, v akademickém sektoru nebo v environmentálním startupu? Zapojte se také!

O naší organizaci

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí  Skype přestěhovali do nového světa práce – kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics.

Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy