Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Společně proti roztroušené skleróze!

Organizace
Unie Roska - reg. org. Roska České Budějovice, z.p.s.

Autor
Bc. Věra Švábová

DARUJTE

V loňském roce jsme otevřeli dveře do našeho Rehabilitačního centra dokořán a společně se širokou veřejností jsme zde cvičili pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Letos, díky covidové pandemii, přicházíme o možnost setkat se s našimi přáteli a podporovateli, kterým není lhostejný osud těch, kterým život nakládá těžší břímě. Ale my to nevzdáváme, a i přes těžkosti, které opětovné uzavření centra přináší, jedeme dál! Naši pomoc a podporu potřebují „roskaři“ neustále a abychom jim mohli i nadále vracet sebedůvěru a radost ze života, potřebujeme Vás. Vás všechny, kteří umíte otevřít svá srdce a pomoci tam, kde to je potřeba! Letos možná i více, než kdy dříve.
Veškeré Vaše příspěvky jsou určeny na provoz Rehabilitačního centra Rosky České Budějovice, aby naše centrum i nadále mohlo zůstat nízkoprahovým a otevřeným místem pro všechny, bez ohledu na jejich sociální a ekonomickou situaci. Děkujeme, že jste v tom s námi, protože bez Vás by to nešlo!

O naší organizaci

Rehabilitační centrum Roska ČB je informační, poradenské a kontaktní místo pro pacienty s roztroušenou sklerózou a jejich blízké.Organizujeme mnoho prospěšných akcí – rekondiční pobyty, rehabilitační cvičení, plavání, poskytujeme poradenství a staráme se o všeobecnou informovanost široké veřejnosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy