Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Sportem ku zdraví

Organizace
Kanoistický klub Sparta Praha z.s.

V současné době se snažíme vytvořit nové moderní webové stránky na které bychom chtěli umístit krátký foto/video spot, který by informoval o všech sportovních možnostech, které rychlostní kanoistika nabízí. V rámci Giving Tuesdy bychom proto chtěli najít dobrovolníka, který by nám s tímto spotem pomohl. Veškeré finance se snažíme maximálně investovat do sportovního vybavení a bohužel nezbývá na marketingovou podporu, která je potřeba pro získání sponzorů. Zároveň chceme náš skvělý sport i zviditelnit a pozvat nové talenty k nám do klubu.

O naší organizaci

Kanoistický klub Sparta Praha je nejúspěšnějším českým klubem mládeže v rychlostní kanoistice za posledních pět let a závodníci z oddílu dosahují významných úspěchů nejen na celostátních, ale i na světových šampionátech a patří tudíž mezi reprezentaci České republiky. Klub dokáže z poskytnuté podpory dlouhodobě vytvářet takové podmínky, že jsou klubové kapacity a kapacita loděnice vytížena na maximum.
V posledních letech se z našeho oddílu vychovali úspěšní olympionici, kteří přivezli bronzové medaile z letních olympijských her 2012 v Londýně a z letních olympijských her 2016 v Rio de Janeiro.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy