Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Stačí jen Moment a pomáháme těm, co to potřebují

Organizace
UFI FILTERS Czech, s.r.o.

Autor
Iveta Münsterová

Pro někoho je oblečení jen běžným zbožím s rychlým datem „spotřeby“. S Moment charity shops jsme ale přišli na to, že i oblečení může mít svou smysluplnou cestu.
Díky trvalého sběrného místa se nám podařilo vybrat spoustu oblečení, které se dále prodává a zisk tak putuje na ta správná místa. Oblečení, které tak jednomu už nedělá radost, může druhému pomoct z velmi těžké situace.
A protože nám pomoc druhým dělá velkou radost, tak my v UFI pokračujeme se sběrem i nadále a těšíme se na další ukázky toho, kde všude naše oblečení pomáhá.

O naší organizaci

Společnost UFI Filters byla založena v roce 1971 a je světovým lídrem v oblasti filtračních systémů. Vyrábí širokou škálu produktů v odvětví od automobilového, leteckého a námořního průmyslu, specializované průmyslové a hydraulické aplikace.
UFI produkty můžete najít od vozů Ferrari, přes F1, až po evropskou kosmickou loď ExoMars.
UFI dodává do automobilovému průmyslu celou řadu vzduchových, olejových, palivových, hydraulických a chladicích filtrů, stejně jako chladící systémy, které uspokojují potřeby téměř všech automobilových značek a motocyklů, stejně jako komerčních, těžkých a zemědělských vozidel. Na trhu originálních náhradních dílů je UFI předním dodavatelem filtračních systémů.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy