Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Staňte se hrdými pravdoláskaři a pravdoláskařkami

Organizace
Nadace Forum 2000

Autor
Nikola Havlová

DARUJTE

Kupte si tričko s motivem Václava Havla nebo originální placku Hrdý pravdoláskař či Hrdá pravdoláskařka. Podpořte rozvoj aktivit Nadace Forum 2000 a ukažte svému okolí, že ctíte demokratické hodnoty.

Můžete se také stát Přítelem Nadace Forum 2000 a pravidelně podporovat činnost Nadace. Přispějete tím k rozvoji demokratických hodnot, obraně lidských práv a posilování vzájemné tolerance ve společnosti. Díky velkorysosti Přátel Nadace Forum 2000 pomáháme rozvíjet otevřený dialog, svobodu a demokracii v České republice i zahraničí již více než 20 let.

O naší organizaci

Nadace Forum 2000 je nezávislá nadace s více než dvacetiletou tradicí naplňování odkazu svého zakladatele, Václava Havla. Podporuje demokratické hodnoty, respekt k lidským právům, rozvoj občanské společnosti a posilování náboženské, kulturní i etnické tolerance. Nadace vytváří prostor pro otevřenou diskuzi a sdílení těchto zásadních témat významným světovým osobnostem a odvážným jednotlivcům z různých oblastí života, jejichž společnou charakteristikou je zkušenost s vahou odpovědnosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy