Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Staňte se vánočním hrdinou pro zvířátka v nouzi

Organizace
Pet Heroes z.s.

DARUJTE

Ve vzduchu voní cukroví, na stole hoří svíčka a v rádiu hrají koledy. Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Je to čas věnovaný našim nejbližším, kdy společně oslavujeme, že se máme. Chtěli byste svým blízkým letos darovat dárek, který je zahřeje u srdce a zároveň pomůže potřebným? Podpořte jejich jménem zvířátka, která na svou vlastní rodinu teprve čekají. ❤️

 

Podpořte zvířátka příspěvkem v hodnotě 500 Kč a my vám jako poděkování zašleme osvědčení vánočního hrdiny. Své hrdiny hledá hned šest zvířátek a je jen na vás, které z nich se rozhodnete podpořit. Bude to Viki, Rarity, Stephen, Rasty, Dolly nebo Bailey?

 

Nemusíte se přitom bát, že by jedno zvířátko mělo více než jiné. Získané peníze využijeme na péči o všechna zvířátka dle aktuální potřeby. Žádný pejsek ani kočička tak nepřijdou zkrátka.

 

Osvědčení vánočního hrdiny vám zašleme e-mailem ve formátech .JPG a .PDF. Aby byl dárek osobnější, nechali jsme vám na certifikátu prostor pro věnování. Certifikáty máme samozřejmě ve verzi pro HRDINY i HRDINKY – zašleme vám obě varianty a vy si vyberete tu, kterou potřebujete.

 

Osvědčení můžete objednávat nejpozději do 21. prosince 2021.

O naší organizaci

V Pet Heroes pomáháme psům a kočkám v nouzi. V rámci projektu Handipet Rescue přímo pečujeme o handicapovaná, nemocná, týraná a jinak znevýhodněná zvířata v nouzi, aby se mohla uzdravit a najít nový domov. Dáváme šanci i těm případům, u kterých by to jinde už dávno vzdali, protože věříme, že každý život má smysl a každé zvířátko si zaslouží šanci. I když to nebude lehká cesta, dokud je naděje, bojujeme, co nám síly stačí.

Zvířátka žijí v dočasných péčích, kde mají možnost poznat, jak vypadá život v milující rodině. Některá to už znají, další se to ale teprve učí.

Nejsme nijak dotováni státem a fungovat můžeme právě díky dobrým lidem jako jste vy. Zvířátkům dokážeme zajistit laskavou péči, dobré jídlo nebo kvalitní veterinární péči, ale bez vás bychom nic z toho nezvládli zaplatit. Děkujeme, že pomáháte s námi! ❤️

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy