Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Štědrost pro hospic „I ležet se dá lépe“

Organizace
Ledax o.p.s. - Domácí hospic Ledax

Autor
Pavlína Čalounová

DARUJTE

Přáním našeho domácího hospice je získat finanční prostředky na elektrické polohovací lůžko, včetně speciální matrace proti proleženinám, které by sloužilo našim nevyléčitelně nemocným a umírajícím klientům. Klientům, kteří si přejí strávit své poslední dny života ve svém domácím prostředí, je potřeba domácnost co nejlépe uzpůsobit pro domácí péči.

 

S Vaší pomocí bychom rádi získali částku 27 500 Kč na nákup potřebného elektrického polohovacího lůžka s aktivní antidekubitní matrací. Takto vybavené lůžko přináší značnou úlevu u dlouhodobě ležících osob a zabraňuje tvorbě proleženin. Zároveň poskytuje všem pečujícím pohodlný přístup k nemocnému. Výhodou jsou také praktická kolečka pro snadnější mobilitu v domácím prostředí.

 

Bez vaší podpory by to nebylo možné. Velmi si toho vážíme.

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE!

Naše odkazy

O naší organizaci

Domácí hospic Ledax poskytuje specializovanou paliativní péči nevyléčitelně nemocným v každém věku, kteří si přejí důstojně, bezbolestně a beze strachu zemřít v domácím prostředí obklopeni svými blízkými.

Úmrtím naše „mise“ nekončí, pomáháme rodině v rámci pozůstalostní péče i v těžkém období po odchodu blízkého. V rámci péče dbáme na otevřenou komunikaci a empatii, klademe důraz na lidskou důstojnost.

Působíme na Českobudějovicku a Kaplicku. Služba je poskytována nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a to prostřednictvím multidisciplinárního týmu. Ke klientům a jejich rodinám tedy jezdí nejen lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovnice, pečovatelky, ale i psycholožka, duchovní či kolegové, kteří umějí smontovat elektrickou polohovací postel.

Za dobu našeho působení jsme poskytli péči více než 320 klientům a jejich rodinám.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy