Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Štědrovečerní večeře pro lidi bez domova

Organizace
Nadační fond Agora 7

DARUJTE

V rámci Giving Tuesday bychom rádi vybrali finance na Štědrovečerní večeři pro klienty azylového domu a denního centra v Tusarově ulici v Praze. Za každých vybraných 200 Kč zajistíme lidem bez domova a klientům Armády Spády takový Štědrý večer, který si zaslouží každý z nás. Každý člověk bez domova si pochutná na menu skládající se z gulášové polévky, řízku s bramborovým salátem a balíčku vánočního cukroví. A skvělé na tom je, že během Štědrovečerního večera tito lidé nebudou sami a alespoň na chvíli zapomenou na jejich starosti a užijí si té pravé vánoční atmosféry. A to celé i díky vám!

Děkujeme vám všem, kteří se rozhodnou naši sbírku podpořit, a tak zajistit pravou štědrovečerní večeři pro sociálně slabší, a to především v takto významný den. Také děkujeme za velkou podporu v minulých letech, díky které se podobná večeře pro lidi bez domova již uskutečnila. Věřte, že jakákoli finanční podpora z vaší strany, pomůže těmto lidem strávit večer, na který budou vzpomínat ještě dlouho vzpomínat.

Naše odkazy

O naší organizaci

Agora 7 je nadační fond, který podporuje různorodé projekty zaměřené především na kvalitní život v seniorském věku. Aktivně podporujeme místní organizace v Praze 7, jako je Charita Holešovice, Armáda spásy, Pečovatelské centrum Prahy 7 a další. Naší snahou je zlepšovat místní komunitní život propojováním jednotlivců a organizací, jejichž cílem je zkvalitnění života v seniorském věku i napříč generacemi.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy