Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Strom pro Hrušky

Organizace
Nadace Partnerství

Autor
Petr Jeřábek

DARUJTE

Ve čtvrtek 24. června se v oblastech Břeclavska a Hodonínska na jižní Moravě prohnala extrémní bouře s krupobitím a tornádem. Ničivé tornádo bralo také stromy, keře a úrodu na polích.

 

Nadace Partnerství pomáhá s dlouhodobou obnovou tohoto regionu. V zasažených oblastech jsme spustili menší granty na nákup ovocných stromů na zahrady a větší granty na obnovu alejí a remízků. Máme v místě koordinátorku, která pravidelně řeší aktuální potřeby s místními obcemi. Jedním z konkrétních projektů v této oblasti je i revitalizace oblasti Hrušky-Zahájka, kterou plánujeme podpořit v příštím roce.

 

Zapojte se i Vy do dlouhodobé obnovy této lokality. Jak na to? Kupte si náš certifikát: ovocný či listnatý strom, získejte originální vánoční dárek pro své blízké a pomozte lidem na jižní Moravě vrátit místní krajině její původní ráz.

O naší organizaci

Nadace Partnerství je největší česká environmentální nadace. Už třicet let podporujeme místní dobrovolníky ve vytváření lepších veřejných prostranství, ve výsadbách a péči o zeleň. Sídlíme v Brně, k jižní Moravě máme přirozeně blízko. Naše granty jsou jednoduché, rychlé a pomáhají konkrétním lidem a místům. Od roku 1991 jsme rozdělili přes 441 milionů korun.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy