Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Strom splněných přání pro zaměstnance Tesco Eden

Organizace
Tesco Stores ČR a.s.

Autor
Pavla Mikešová

Vánoční čas je obdobím, kdy otevíráme svá srdce a pomáháme těm, kteří naši pomoc potřebují. Proto jsme se rozhodli, že letos umístíme do centrálních kanceláří pro zaměstnance Tesco strom splněných přání. Zaměstnanci budou moci na vlastní náklady splnit přání nebo poskytnout věcný dar lidem z Domova pro seniory Malešice.

Strom splněných přání bude slavnostně rozsvícen 2. prosince. Zaměstnanci budou mít možnost plnit seniorům přání až do 20. prosince, kdy zástupci společnosti Tesco dárky osobně předají klientům domova.
K této iniciativě se mohou přidat jednotlivci či celé týmy a společně tak pomohou připravit kouzelné Vánoce těm, kteří je nemohou strávit tak, jak by si přáli.

Naše odkazy

O naší organizaci

Společnost Tesco Stores ČR, a. s. vstoupila na český trh v roce 1996. V současné době provozuje v tuzemsku necelé dvě stovky obchodů a 17 čerpacích stanic. V České republice provozuje Tesco také franšízingovou síť Žabka, která čítá více než stovku obchodů. Jako první na českém trhu začalo Tesco v roce 2012 provozovat internetový obchod s potravinami. Letos byla tato služba Tesco již potřetí oceněna jako nejdůvěryhodnější značka roku! Za dobu svého působení na českém trhu Tesco obdrželo řadu dalších ocenění – je například několikanásobným nositelem titulů Hypermarket roku, Obchodník roku, Nediskontní obchodní řetězec roku. V letošním roce získalo také 3. místo v kategorii TOP Odpovědná firma v životním prostředí 2019, titul TOP Odpovědná velká firma a ocenění nejinovativnější obchodní řetězec v oblasti digitalizace obchodu, a to za naši službu Scan&Shop Mobile. Tesco patří k největším soukromým zaměstnavatelům v České republice. Zaměstnává přes 11 000 lidí.

V roce 2013 začaly obchody Tesco spolupracovat s Federací potravinových bank a darují neprodané trvanlivé i čerstvé potraviny potřebným. V současnosti daruje 177 obchodů potravinové přebytky na denní nebo týdenní bázi. V posledních dvou letech prostřednictvím Nadačního fondu Tesco společnost věnovala více, než 23 milionů korun lokální neziskovým organizacím prostřednictvím programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy