Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
STROM SVĚTU, ČAS ČESKU.

Organizace
Plant-for-the-Planet Česká republika

Autor
Šimon Michalčík

DARUJTE

Zasaď strom v zemích nejvíce zasažených klimatickou krizí. Dej Česku čas na to, aby zabránilo jejím důsledkům a omezilo své emise. Mysli lokálně a jednej globálně.

Spojili jsme se spolu s 6 nejlepšími projekty na sázení stromů v chudších zemích – v Mexiku, Peru, Ghaně, Etiopii, Thajsku a Indonésii. Vyber si, který je tvému srdci nejblíž, a zasaď tam díky nám strom. Měj dvojí dopad: stromy v tropech jsou nejefektivnější v pohlcování CO2 a pomohou místním komunitám bojovat s chudobou a rozvíjet se. Navíc podpoříš empowering dětí a mládeže v Česku .

Naše nová česká pobočka mezinárodní iniciativy Plant-for-the-Planet vyzývá k probuzení globálního cítění v Česku. My děti již od roku 2007 motivujeme společnost k sázení stromů v rozvojových zemích pro řešení klimatické krize. Ve spolupráci s OSN a světovými vědci jsme vytvořili cíl zasadit 1 bilion stromů do roku 2030 – tak totiž můžeme odložit nárust teploty 2°C o 15 let a získat dost času na řešení klimatické krize.

STROM SVĚTU, ČAS ČESKU!

O naší organizaci

V roce 2007 se 9-letý Felix z Německa rozhodl bojovat s klimatickou krizí sázením stromů. Od té doby organizace Plant-for-the-Planet po celém světě mobilizuje ke globální reforestaci bilionu stromů a zapojuje společnosti i jednotlivce. Českou pobočku nově rozjíždí Michal Horáček a Šimon Michalčík.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy