Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
T-Mobile a zaměstnanci slaví svátek společně

Organizace
T-Mobile Czech Republic

Autor
Eva Karasová

DARUJTE
U příležitosti Giving Tuesday spustíme 20. listopadu celofiremní sbírku Pomáhejme příběhům. Každý zaměstnanec spolu se svými kolegy bude moci podpořit sociálně znevýhodněného nebo zdravotně postiženého jedince. T-Mobile vybranou částku znásobí 1:1. Jako partner dobročinné aukce Nadace VIA, která proběhne 27. listopadu na pražském Žofíně, do samotné aukce věnujeme exkluzivní výtisk knihy „2036: Jak budeme žít za 20 let?“ s podpisy všech 20 autorů. Výtěžek půjde na programy, které spojují lidi a mění naše okolí k lepšímu. Pro zaměstnance poběží od 1. do 30. listopadu speciální nabídka dobrovolnických aktivit a na samotný den uspořádáme dvě sbírkové akce. Popáleným dětem pomůžeme díky Šálku plnému dobrého skutku. Spolek Popálky ke Giving Tuesday pro naše zaměstnance připraví kávu, čaj a „nepřipálený“ koláč. Z výtěžku bude hrazen zimní pobyt pro popálené děti. Na stánku Rané péče EDA si můžeme koupit krásná trička, batohy nebo tašky. Z prodeje budou financovány odborné sociální služby a pomoc rodinám s dítětem se zrakovým či jiným kombinovaným postižením.

O naší organizaci

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, vloni oslavila 20 let na českém trhu. S více šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.
T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy