Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
T-Mobile Pomáháme

Organizace
T-Mobile Czech Republic

Autor
Eva Karasová

U příležitosti Giving Tuesday již tradičně spustíme celofiremní sbírku Pomáhejme příběhům. Každý zaměstnanec spolu se svými kolegy bude moci podpořit sociálně znevýhodněného nebo zdravotně postiženého jedince. Vybranou částku T-Mobile zdvojnásobí. Přímo v den svátku bude probíhat i speciální dobročinný prodej pro zaměstnance, jehož výtěžek půjde na konto Nadačního fondu Seňorina a Letohrádku Vendula na pomoc jejich klientům. Kromě finanční podpory budou naši zaměstnanci pomáhat ve vybraných neziskovkách i jako dobrovolníci.

Naše odkazy

O naší organizaci

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, v roce 2016 oslavila 20 let na českém trhu. S více než šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz, www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů).

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy