Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
T-Mobile Pomáháme

Organizace
T-Mobile Czech Republic

Autor
Eva Karasová

• spustíme celofiremní sbírku Pomáhejme příběhům. Každý zaměstnanec spolu se svými kolegy bude moci podpořit sociálně znevýhodněného nebo zdravotně postiženého jedince • popáleným dětem pomůžeme díky výtěžku, získanému prodejem "nepřipáleného" koláče. Koláč a jiné dobroty upečou a budou prodávat našim zaměstnancům Popálky . na stánku Nadačního fondu Seňorina v sídle naší společnosti budou ke koupi tzv. Aloisovy ponožky a umělecký kalendář Všechno je normální. Získané prostředky z jejich prodeje poputují na pomoc lidem s Alzheimerovou nemocí.

O naší organizaci

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy