Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
T-Mobile Pomáháme

Organizace
T-Mobile Czech Republic

Autor
Eva Karasová

Spustíme celofiremní sbírku Pomáhejme příběhům. Každý zaměstnanec spolu se svými kolegy bude moci podpořit sociálně znevýhodněného nebo zdravotně postiženého jedince.

Popáleným dětem pomůžeme díky výtěžku, získanému prodejem „nepřipáleného“ koláče. Koláč a jiné dobroty upečou a budou prodávat našim zaměstnancům Popálky. Na stánku Nadačního fondu Seňorina v sídle naší společnosti budou ke koupi tzv. Aloisovy ponožky a umělecký kalendář Všechno je normální. Získané prostředky z jejich prodeje poputují na pomoc lidem s Alzheimerovou nemocí.

O naší organizaci

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy