Zpět na
komunitní lídry
Komunitní lídři

Tereza Kramlová

Ústecký kraj

Tereza je mladá nadšenkyně, která se do všeho vrhá po hlavě. Vyrostla v maringotce u kolotoče a tak ví, jaké to je být jiná. A že jiná neznamená špatně. Věří, že svět je krásné místo a můžeme si ho udělat ještě krásnější. Stačí být vědomí a zodpovědní. Dělat svět krásný teď a tady. Aby mohl být krásný i pro další generace.

Proč jste se rozhodla aktivně zapojit do Giving Tuesday? To je dobrá otázka. Je mi blízké vše co lidé v Asociaci dělají. A když se můžu jakkoliv zapojit a přispět svou troškou, jdu do toho.

Jak bude vypadat Giving Tuesday kampaň u vás v regionu? To ještě nevím. Nejsem moc dobrá v plánování. Jsem spontánní a dělám věci tak jak je cítím a když je cítím. Takže vím, že se jednou ráno prostě probudím a někde cestou potkám něco nebo někoho a najednou kampaň dostane jasnou podobu.

Proč by se podle Vás měli do GT zapojit také ostatní? Ať už jednotlivci, firmy nebo neziskové organizace. Dlouho lidé žili nevědomě. Naučili jsme se žít na autopilota, používat jednorázové věci a nepřemýšlet o ničem jiném než o sobě a svých blízkých. Teď se naštěstí lidé začínají probouzet a uvědomují si, že jsme lidé všichni spolu na jedné zelené planetě, o kterou je potřeba pečovat. Stejně tak jako o všechno a všechny živé i neživé věci na této krásné planetě. Tohle je krásný způsob pro ty už probuzené i pro ty, kdo se teprve probouzí.

Kontakt t.kramlova@gmail.com
zpět na
komunitní lídry
Zaujala vás myšlenka komunitní kampaně a myslíte si, že byste byli skvělým komunitním lídrem?
Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.