Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Tým A-CSR daruje svůj čas na bazaru Be Charity

Organizace
Asociace společenské odpovědnosti

Autor
Karolína Tesárek

Celý tým Asociace společenské odpovědnosti daruje svůj čas během příprav tradičního charitativního bazaru Nadačního fondu Be Charity, za kterým stojí #GivingTuesday ambasadorka Barbara Nesvadbová. Z již 12. ročníku, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin opět v restauraci Žofín Garden v Praze 1, půjde na dobročinné účely 100 % získaných prostředků. Jedná se o příspěvky na léčbu, rehabilitaci, na zdravotnické pomůcky. Každoročně se do sbírky věcí a do následného prodeje zapojují známé osobnosti – novinářka Magdalena Dietlová, módní návrhářka Beata Rajská nebo herečka Ivana Jirešová a další. Na akci budou v prodeji oblečení a doplňky značek Versace, Dolce & Gabbana, Sergio Rossi, Gucci, Louis Vuitton, Fendi, Tom Ford, Sophia Webster, Roberto Cavalli, MaxMara, Elisabetta Franchi, Marc Jacobs nebo Valentino a dalších. Mezi donátory jsou i čeští návrháři Klára Nademlýnská, Tatiana Kováříková, Kateřina Geislerová, Chatty, Miroslav Bárta a už zmíněná Beata Rajská a mnozí přátelé nadačního fondu.

O naší organizaci

Asociace společenské odpovědnosti rozvíjí společenskou odpovědnost (CSR) a udržitelné podnikání v České republice. V rámci své unikátní vize tvoří s více než 250 členy největší CSR platformu v Česku, která sdružuje a propojuje organizace z korporátního, neziskového, vzdělávacího i veřejného sektoru s cílem zvýšit jejich potenciál a kompetence v oblasti CSR a udržitelného podnikání.

Jako hostitelská organizace Národní sítě Global Compact Česká republika do ČR přináší jedinečné globální know-how United Nations Global Compact, největší platformy udržitelného podnikání na světě pod OSN. Ve spolupráci s členskými organizacemi a partnery tak transformuje globální know-how a celosvětové strategie do lokálních projektů.

V roce 2016 se stává národním ambasadorem celosvětové kampaně Giving Tuesday a zastřešuje tento významný celosvětový svátek dárcovství v Česku jako #GivingTuesdayCZ.

Aktivně rozvíjí Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) ve vztahu k udržitelnému byznysu. Od roku 2017 vyhlašuje prestižní ocenění za naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) v Česku s názvem Ceny SDGs.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy