Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Udělejte jedním klikem z dítěte samuraje!

Organizace
Hestia - Centrum pro dobrovolnictví

Autor
Monika Kissová

DARUJTE

Naše děti se k nám dostávají různě – prostřednictvím „sociálky“, školy, psychologa nebo psychiatra. Přicházejí s nálepkou „nikdo si s ním nebo s ní neví rady“ nebo „tady ho nebo ji nechceme“. Děti, nad kterými už mnozí zlomili hůl.
V programech HESTIA najdou své parťáky (dobrovolníky), kteří s nimi během roku tráví volný čas. Spolu se smějí a jsou spolu, když není úplně dobře. Ale v létě, v létě je všechno jinak! Jede se na tábor! A tady se to všechno děje. Jeden rok přivezeme zpět samuraje, jindy tlupu statečných smrtelníků, kteří obrali bohy o jejich oheň. Pro naše děti je to ZÁŽITEK, na který nezapomenou.
Proto se moc snažíme, aby na tábor mohly jet všechny děti, které o to stojí. Bez ohledu na to, jestli to jejich rodiče zajímá nebo jestli si to mohou dovolit. Je to vždycky trochu boj, ale bojujeme.
Pomůžete? Stačí jeden mocný klik a stane se kouzlo.

Naše odkazy

O naší organizaci

Počet dobrovolníků se u nás rok od roku zvyšuje. Je zřejmé, že počet lidí, kteří chtějí aktivně ovlivňovat své okolí, stále roste. My v HESTIA-Centru pro dobrovolnictví věříme, že je to i díky naší práci.
•Neziskové organizace učíme, jak pracovat s dobrovolníky.
•Dobrovolníky podporujeme v jejich aktivitách a oceňujeme jejich nadšení a odvahu cenou Křesadlo.
•Vytváříme mosty tam, kde je potřeba, např. tím, že provozujeme portál www.dobrovolník.cz nebo do dobrovolnictví zapojujeme firmy.
•Sami se o důležitosti a přínosu dobrovolnictví přesvědčujeme v našich dobrovolnických programech Pět P, KOMPAS a 3G.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy