Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Už 20 let pomáháme z překážek tvořit příležitosti

Organizace
Spiralis, z.s.

Autor
Hana Černáková

DARUJTE

V Česku ženy s malými dětmi, nemocnými rodiči nebo partnery zažívají místo respektu spíše vyloučení. Obětují se péči o blízké a často zároveň podporují další lidi v tíživé situaci. Stávají se z nich HYBATELKY, které zakládají neziskové organizace.

Pomáhat je pro ně přirozené, ale kdo pomůže jim, když hledají cesty zpátky do společnosti a k soběstačnosti?
My ve Spiralis jsme tu pro ně už 20 let.

Díky našim podporovatelům mohl vzniknout jedinečný vzdělávací koncept, kterým POSILUJEME jejich sebevědomí, ZDOKONALUJEME jejich technické dovednosti umožňující práci na dálku a ZÍSKÁVÁME pro ně podpůrnou síť lektorů a mentorů z nejlepších českých firem a organizací.

Staňte se jedním z našich podporovatelů i Vy.
Právě díky našim dárcům jsme za 20 let mohli provést rozvojovými vzdělávacími programy 13 000 lidí, většinou žen z celého Česka, které mění svět.

O naší organizaci

Spiralis je vzdělávací a poradenská nezisková organizace, která od roku 1999 kultivuje občanskou společnost. Zasazuje se o příznivé podmínky pro činnost neziskových organizací, občanských iniciativ především vzděláváním jejich lídrů. Podporuje rozvoj komunitního života. Vytváří příležitosti pro vznik veřejně prospěšných projektů na lokální, regionální, národní i mezinárodní úrovni.
Je členem řady významných organizací jako European Civic Forum aj.
Ročně poskytne odbornou pomoc více než 100 organizací a 600 jednotlivců z celé České republiky.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy