Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vánoční bazárek na pomoc dětem z I MY

Organizace
I MY, o. p .s.

Autor
Michaela Bromová

DARUJTE

Vánoce se blíží. Přemýšlíte jak potěšit své blízké hezkým dárečkem a ještě u toho poslat do světa trochu radosti?
I MY vám s obojím můžeme pomoct! Už 29. listopadu pořádáme VÁNOČNÍ BAZÁREK her, hraček a knížek. Výtěžek z něj půjde na pomoc dětem s handicapem. Za symbolické částky si můžete pořídit krásné dárky .

Možná se ale nemůžete zastavit u nás v Soběslavi, přesto byste rádi přispěli. Snadná pomoc. Prohlédněte si náš virtuální bazárek. Ve které jsem vám připravili krásné dárečky, které vám pak pošleme jednoduše e-mailem. Peníze, které takto darujete, poputují na pomoc dětem s handicapem a jejich rodinám.

O naší organizaci

I MY je obecně prospěšná společnost působící v jižních Čechách. Naším posláním je pomáhat dětem s handicapem a jejich rodinám v celém tomto regionu. Jádrem naší pomoci je poskytování služby nazvané raná péče. V rámci ní pomáháme dětem s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením až do 7 let věku.
Naši péči mohou rodiny využívat bezplatně a přímo u sebe doma. Za našimi klienty pravidelně dojíždíme a poskytujeme jim odborné poradenství.
Naši činnost stavíme na podstatných hodnotách a cílech. Ideály, ke kterým každým dnem směřujeme jsou: radost, vstřícnost, otevřenost, smysl, profesionalita a partnerství.

Společně hledáme cesty k životu s úsměvem. Pro děti s postižením, jejich rodiny, pro vás.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy