Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vánoční nákupy pro rodiny samoživitelů

Organizace
Nadační fond pomoci, znesnáze21

DARUJTE

Mléko, mouka, cukr, olej, ocet nebo třeba prací prášek. Jde o základ každé domácnosti, ale v mnoha rodinách samoživitelů tyto základní věci chybí. Přitom právě vonící cukroví v troubě dělá domov domovem. Obzvlášť v době blížících se svátků.

 

Za vaše příspěvky pošleme rodinám obrovský nákup, kde základní suroviny, ale také maso, ovoce a nějaká ta sladkost nebudou chybět. Ať jsou (nejen) Vánoce u samoživitelů štědré a veselé!

 

Mámy a tátové samoživitelé s dětmi patří mezi nejchudší sociální skupiny v ČR. Polovina má na živobytí pro sebe a své děti do 20 000 korun, třetina dokonce pod 10 000 korun měsíčně! Sbíráme peníze na nákupy pro ně.

 

Pandemie stále drtivě dopadá na jejich rodinné rozpočty. Museli zůstat doma s dětmi. Mnohdy jim přestaly chodit alimenty, chyběla výplata.

 

Dopřejme těmto rodinám pocit alespoň malé jistoty. Darujme jim trochu klidu a radosti.

Naše odkazy

O naší organizaci

Nadační fond pomoci Karla Janečka je organizace s 9 letou historií a držitel Značky spolehlivosti. Posláním fondu je pomoc lidem, kteří se dostali do těžké životní situace z důvodů, kterým nešlo předejít.

Organizace poskytuje klientům přímou pomoc a sociální poradenství. V roce 2020 byla pod hlavičkou fondu spuštěna dárcovská platforma znesnáze21, která umožňuje snadné založení sbírky pro veřejně prospěšné projekty a pro lidi v náročných životních obdobích.

Znesnáze21 vznikla, aby mohla rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to skutečně potřeba. Zkrátila proces založení sbírky ze dnů na desítky minut.

Vnímáme, že dárcovství je křehkou a důležitou součástí společnosti. Je k němu třeba přistupovat odborně a s pokorou. Důvěra dárců a účelná pomoc potřebným jsou pro nás na první místě.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy