Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vánoční setkání #nadřeň

Organizace
Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni

Autor
Lukáš Skřivan

DARUJTE

Přivítejte s námi Vánoce a darujte dobro od kosti. V rámci tohoto setkání jsou zváni studenti, vyučující, známí a rodina, kteří společně zažijí příjemnou atmosféru.

Přineste své cukroví a podělte se o Vaše recepty s ostatními. Tento večer se představí Nadace pro transplantace kostní dřeně a bude zde otevřen nábor do Registru dárců kostní dřeně, kam se můžete přihlásit i Vy. Pokud chcete přispět jiným způsobem, bude k dispozici po celou dobu večera zapečetěná kasička Nadace. Další zúčastněnou organizací bude Centrum podnikání a udržitelnosti, které přiblíží akci GivingTuesday. Završením programu je Vánoční kvíz, kde zúčastnění mohou vyhrát drobné věci.

O naší organizaci

Fakulta ekonomická (FEK) Západočeské univerzity v Plzni byla založena v roce 1990 a je jednou z devíti fakult Západočeské univerzity v Plzni. Fakulta působí na dvou místech – v Chebu a v Plzni. Nabízí bakalářské, magisterské a doktorské studium. Centrum podnikání a udržitelnosti působí na FEK a podporuje zajímavé, studentské podnikatelské nápady na cestě za úspěchem. Zároveň se snaží rozvíjet a šířit myšlenku udržitelnosti, udržitelného businessu a společenské odpovědnosti na celé Západočeské univerzitě v Plzni.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy