Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vánoční stromy České spořitelny

Organizace
Česká spořitelna

Autor
Andrea Studihradová

DARUJTE

Věříme dobrým věcem, a to nejen v den nejštědřejšího svátku. K němu se letos hlásíme našimi vánočními stromy, kterými plníme konkrétní přání znevýhodněných dětí, ale také seniorů. Nákupem konkrétních dárků i finančními příspěvky prostřednictvím portálu Darujme.cz.

Dárky nakupují nejen naši zaměstnanci, ale také klienti. Stromy najdete nejen v budovách naší centrály, alet aké v desítkách poboček napříč republikou. Zatímco stromy v budovách centrály jsou již tradicí, v regionech jsme loni začali se šesti pobočkami. Věříme, že veřejnost rozšíření na desítky míst přivítá a spolu s námi rozzáří oči dětí a seniorů radostí z dárků.

Naši kolegové mohou také přispět finančně, za každý z retailových regionů, kterých máme ve Spořitelně šest, jsme zvolili jednu organizaci, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Příspěvky naše Nadace ČS zdvojnásobí do výše 20 tisíc.

Buďte s námi štědří: rozdávejte dobrou náladu a pomáhejte plnit sny lidem, kteří je sami uskutečnit nemohou.

O naší organizaci

Naším posláním je vést lidi i společnost k prosperitě. Věříme, že když se bude dařit jednotlivcům, firmám i komunitám, bude se rozvíjet celá společnost. Sázíme proto na takové programy, které jsou trvale udržitelné a mají velký potenciál silného společenského dopadu. Sami se maximálně snažíme o to, abychom byli dobrým sousedem všude tam, kde působíme. Vizte www.verimedobrymvecem.cz.

Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Své služby poskytujeme jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financujeme však i velké korporace a poskytujeme služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z našich produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu. Od roku 2000 jsme součástí silné středoevropské Skupiny Erste.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy