Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vánoční vidina pece

Organizace
ICOS Český Krumlov, o.p.s.

Autor
Daniela Jíchová

DARUJTE

Na tento den se celá organizace těší. Pro nás se jedná o pracovní den plný činností, které pomáhají tam, kde je potřeba. Ale kouskem oka budeme sledovat radost všech organizací z darů, dárců a nadšení všech lidí, kteří pomáhají. Je to velký svátek lidskosti a štědrosti. Doufáme, že darování je nakažlivé! Přejeme všem i nám v ICOSu , aby se šířilo a trvale se usadilo v České krajině.

O naší organizaci

Zajišťujeme služby a programy, které USNADŇUJÍ DŮSTOJNÝ a PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT ohroženým dětem a mladistvým, rodinám s dětmi, seniorům, lidem se zdravotním postižením a lidem v tíživé životní situaci, kterou nemohou řešit bez pomoci druhých.

Naše Motto: POMÁHÁME TAM, KDE JE POTŘEBA.

Rodinné centrum Krumlík bylo založeno v roce 2011 jako další ze služeb neziskové organizace ICOS Český Krumlov, o.p.s. Od počátku vzniku centra bylo naším hlavním cílem pomoci rodičům při slaďování profesního a rodinného života a to především prostřednictvím služby péče o děti do 6 let věku. Kromě hlídání dětí nabízíme také vzdělávací, poradenské a volnočasové aktivity pro rodiče i děti, příměstské tábory či hlídání dětí v domácnostech a hotelech.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy