Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vánoční vidina pece

Organizace
ICOS Český Krumlov, o.p.s.

Autor
Daniela Jíchová

DARUJTE
Na tento den se celá organizace těší. Pro nás se jedná pracovní den, plný činností, které pomáhají tam, kde je potřeba. Ale kouskem oka budeme sledovat radost všech organizací z darů, dárců a nadšení všech lidí, kteří pomáhají. Je to velký svátek lidskosti a štědrosti. Doufáme, že darování je nakažlivé! Přejeme všem i nám v Icosu , aby se šířilo a trvale se usadilo v České krajině.

O naší organizaci

Zajišťujeme služby a programy, které USNADŇUJÍ DŮSTOJNÝ a PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT ohroženým dětem a mladistvým, rodinám s dětmi, seniorům, lidem se zdravotním postižením a lidem v tíživé životní situaci, kterou nemohou řešit bez pomoci druhých.

Naše Motto: POMÁHÁME TAM, KDE JE POTŘEBA.

Rodinné centrum Krumlík bylo založeno v roce 2011 jako další ze služeb neziskové organizace ICOS Český Krumlov, o.p.s. Od počátku vzniku centra bylo naším hlavním cílem pomoci rodičům při slaďování profesního a rodinného života a to především prostřednictvím služby péče o děti do 6 let věku. Kromě hlídání dětí nabízíme také vzdělávací, poradenské a volnočasové aktivity pro rodiče i děti, příměstské tábory či hlídání dětí v domácnostech a hotelech.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy