Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vánoční voucher pro sociální podnik Limpio

Organizace
Limpio SP, s.r.o.

Autor
Jan Blahota

Náš sociální podnik se každý den věnuje úklidu a stejně tak tomu bude 3. prosince, na den #GivingTuesday. Zaměstnáváme osoby hendikepované na trhu práce, zejména osoby se zdravotním postižením. Můžete nás podpořit dárkovou poukázkou za 400 Kč, jménem svého blízkého, kterému tak dáte prospěšný a hezký vánoční dárek. Pokud byste měli zájem podpořit nás formou nákupu našich služeb, můžete tak učinit také formou vánočního voucheru, a služby si vybrat na našem webu www.limpio.cz! Děkujeme Vám a přejeme hezký advent!

Naše odkazy

O naší organizaci

Náš sociální podnik poskytuje pravidelné i jednorázové úklidové a čistící služby. Zpracovali jsme koncept komunitního úklidu budov, který usnadňuje práci hendikepovaným zaměstnancům přímo na pracovišti. Dodržujeme zásady sociálního podnikání, o kterých si můžete více přečíst na našich webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Pro nákup voucheru stačí zaplatit na jeden z našich bankovních účtů S POZNÁMKOU se jménem, kontaktem a druhem voucheru(ů), o který(é) máte zájem. Bankovní účty máme dva, běžný je č. 2701390258 / 2010 a transparentní účet je č. 2401533907 / 2010. Voucher vám zašleme v PDF ihned po připsání platby na účet!

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy