Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Veggie Challenge přichází do Česka

Organizace
ProVeg Česko

Autor
Eva Hemmerová

DARUJTE

Veggie Challenge přijde do Česka. V zahraničí pomohla výzva již 400 tisícům lidem snížit spotřebu živočišných výrobků.

 

Váš dar nám pomůže oslovit více lidí, a tím tak snížíme spotřebu živočišných výrobků. Navíc bude každý dar zdvojnásoben stejnou částkou. Pomozte nám do 30. 11. vybrat 200 000 Kč a k výzvě se díky vám připojí alespoň 16 tisíc lidí.

 

Jde o ideální novoroční předsevzetí, které navíc zachutná. Veggie Challenge je 30 denní výzva, která spotřebitelům a spotřebitelkám pomůže snížit spotřebu živočišných výrobků. Výzva je tak dobrá nejen pro naše zdraví, ale i pro zvířata a planetu.

 

V létě 2021 jsme se připojili k mezinárodní organizaci ProVeg International, která již 5. rokem úspěšně pomáhá lidem po celém světě s omezením spotřeby živočišných produktů. Připojením k ProVeg jsme tak získali jedinečnou šanci realizovat výzvu, do které se zapojilo již 400 000 lidí po celém světě.

Naše odkazy

O naší organizaci

ProVeg International je organizace zvyšující povědomí o potravinách, která pracuje na transformaci globálního potravinového systému nahrazením živočišných produktů rostlinnými a kultivovanými alternativami.

ProVeg spolupracuje s rozhodovacími orgány, společnostmi, investory, médii a širokou veřejností, aby pomohla světu přejít na společnost a ekonomiku, které jsou méně závislé na živočišném zemědělství a udržitelnější pro všechny lidi, zvířata a naši planetu.

ProVeg má pobočky v devíti zemích na čtyřech kontinentech a je aktivní po celém světě. ProVeg má status stálého pozorovatele u UNFCCC, zvláštní poradní status u ECOSOC, je akreditována pro UNEA a obdržela cenu OSN Momentum for Change.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy