Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
VETAMIX BARF pomáhá psům v nouzi

Organizace
VETAMIX s.r.o.

Autor
Petr Brejcha

Společnost VETAMIX, přední výrobce BARF krmiva v Česku a na Slovensku, se zapojuje i do veřejného dění. A protože jim na zvířatech opravdu záleží, letos na podzim se připojují k oslavám Giving Tuesday, světového dne dárcovství.

Právě v úterý 27. listopadu 2018 na Giving Tuesday daruje VETAMIX 10 tun krmiva, konzervpamlsků České federaci potravinových bank. Jako první společnost se tak zaměří na cílovou skupinu, na kterou se úplně zapomíná – daruje krmivo pro psy, které vlastní rodiny v nouzi a lidé bez domova.

Ti se mohou do nejbližší potravinové banky zastavit pro kvalitní stravu pro jejich mazlíčky. VETAMIX se zavázal i k tomu, že psy v nouzi bude podporovat během celoročního charitativního programu, do kterého daruje všechny produkty s chybným označeným.

O naší organizaci

Společnost VETAMIX s.r.o., která vznikla v roce 2005, zahrnuje dva samostatné provozní závody. Výrobna v Dolanech u Klatov patří k nejmodernějších provozů v Česku, zabývá se výrobou krmného masa a masových směsí. Během veškeré výroby jsou dodržovány nejpřísnější hygienické normy, jejichž plnění kontroluje Státní veterinární správa České republiky. V druhém výrobním závodě v Soběkurech u Přeštic se při striktním plnění všech potravinářských pravidel vyrábí různé druhy špičkových krmných těstovin. Právě ty jsou ideálním doplňkem kompletní a vyvážené stravy psů a koček.

Široká škála výrobků VETAMIX spolehlivě uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, a to nejenom kvalitou, ale i velice příznivou cenou. Pro dokonalou spokojenost zákazníků vybraný sortiment zboží zcela zdarma dováží až domů po celém Česku.

Více informací naleznete na www.vetamix.cz.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy