Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
VETAMIX BARF pomáhá psům v nouzi

Organizace
VETAMIX s.r.o.

Autor
Petr Brejcha

Společnost VETAMIX, přední výrobce BARF krmiva v Česku a na Slovensku, se zapojuje i do veřejného dění. A protože jim na zvířatech opravdu záleží, letos na podzim se připojují k oslavám Giving Tuesday, světového dne dárcovství. Právě v úterý 27. listopadu 2018 na Giving Tuesday daruje VETAMIX 10 tun krmiva, konzerv a pamlsků České federaci potravinových bank. Jako první společnost se tak zaměří na cílovou skupinu, na kterou se úplně zapomíná – daruje krmivo pro psy, které vlastní rodiny v nouzi a lidé bez domova. Ti se mohou do nejbližší potravinové banky zastavit pro kvalitní stravu pro jejich mazlíčky. VETAMIX se zavázal i k tomu, že psy v nouzi bude podporovat během celoročního charitativního programu, do kterého daruje všechny produkty s chybným označeným.

O naší organizaci

Společnost VETAMIX s.r.o., která vznikla v roce 2005, zahrnuje dva samostatné provozní závody. Výrobna v Dolanech u Klatov patří k nejmodernějších provozů v Česku, zabývá se výrobou krmného masa a masových směsí. Během veškeré výroby jsou dodržovány nejpřísnější hygienické normy, jejichž plnění kontroluje Státní veterinární správa České republiky. V druhém výrobním závodě v Soběkurech u Přeštic se při striktním plnění všech potravinářských pravidel vyrábí různé druhy špičkových krmných těstovin. Právě ty jsou ideálním doplňkem kompletní a vyvážené stravy psů a koček.

Široká škála výrobků VETAMIX spolehlivě uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, a to nejenom kvalitou, ale i velice příznivou cenou. Pro dokonalou spokojenost zákazníků vybraný sortiment zboží zcela zdarma dováží až domů po celém Česku.

Více informací naleznete na www.vetamix.cz.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy