Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vezmete si to na triko? Podpora investigace.cz

Organizace
investigace.cz

Autor
Nikola Klepáčková

DARUJTE

investigace.cz spouští limitovanou předvánoční edici triček na podporu nezávislé investigativní žurnalistiky! Vybrali jsme 5 nejoblíbenějších grafik vážících se k našim kauzám od naší skvělé grafičky Lenky Matouškové, které nabízíme jako odměnu za podporu veřejnosti. Grafiky nabízíme na bílých, černých a šedých tričkách z organické bavlny vyrobené belgickou etickou značkou Stanley/Stella. Kromě toho jsme je připravili také jako obrázky na tvrdém matném papíře, které budete moci vystavit na obdiv kdekoliv budete chtít.

Nejenže k tričku či grafice každý dárce získá certifikát o podpoře nezávislých novinářů (skvělý Vánoční dárek, no ne?), ale bude si moci také dar následně odečíst z daní, jelikož každému dárci zašleme potvrzení o daru.

Podpořte nezávislé investigativní novináře a podpořte témata, kterým se redakce investigace.cz věnuje – organizovaný zločin, mafie, korupce, praní peněz, obchody se zbraněmi i drogami, vládní propaganda, aj.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme investigativní web investigace.cz. Už od roku 2013 přinášíme do českého prostoru původní investigativní kauzy o přeshraničním organizovaném zločinu, mafii, praní peněz, korupci a souvisejících tématech (Panama Papers, FinCEN Files, Ázerbájdžánský laundromat, Grupo America, Ruská pračka Troika aj.). Mnohdy i měsíce pracujeme na spletitých kauzách a odhalujeme případy finanční kriminality a jejich dopad na politiku a ekonomiku Česka i dalších zemí. Jako jediní z České republiky jsme součástí mezinárodních sítí investigativních novinářů (Organised Crime and Corruption Reporting Project a International Consortium of Investigative Journalists), díky nimž dokážeme rozkrývat kauzy s nadnárodním přesahem. Snažíme se nacházet tam, kde právní stát selže.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy