Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vracíme úder – obdarováváme

Organizace
ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, z. s.

Autor
Martina Suchánková

DARUJTE

Přesně před dvěma lety jsme zveřejnili projekt na darujme s názvem OČKOVÁNÍ – VÍM ZAS O NĚCO VÍC. Chtěli jsme jím získat finance na vytvoření nového webu a letáků o možnostech v očkování s interaktivní verzí. Po dvou letech máme vše hotovo, a tak můžeme vrátit úder. Letos chceme obdarovávat my. Zveřejníme záznamy z letošních online besed s naší předsedkyní Martinou Suchánkovou. Ke zhlédnutí budou až do konce roku 2021.

 

Těšit se tak můžete na témata:
* Očkování a děti
* Školka – může do ní mé dítě nastoupit?
* Právní aspekty očkování dětí
* Komunikace s lékařem, práva rodičů a dětí ve zdravotnictví.

 

Pokud chcete vrátit úder zase vy nám, podpořte projekt OČKOVÁNÍ – VÍM ZAS O NĚCO VÍC. Finanční dary využijeme na údržbu a správu webu, šíření letáků, správu sociálních sítí a další práci v informovanosti.

Naše odkazy

O naší organizaci

Sdružujeme především rodiče, a to laiky i odborníky, se kterými usilujeme o změnu systému očkování směrem ke svobodné volbě a individuální zodpovědnosti. Zprostředkováváme informace o možnostech očkování s důrazem na minimalizaci rizik. Podporujeme rodiče v jejich kompetencích s ohledem na zdravý vývoj dětí, pomáháme jim zorientovat se v jejich právech a povinnostech. Prosazujeme změny v české legislativě, aby reflektovala současné potřeby společnosti a zároveň respektovala svobody a práva občanů.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy