Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vstupte do kláštera #Giving Tuesday<3

Organizace
Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov

Autor
Andrea Hrubešová

DARUJTE
Hledáme nové dárce, kteří nám pomohou podílet se na oživování srdce krásného města - broumovského kláštera. Na sociálních - facebooku, instagram budeme vyzývat k zapojení se do Giving Tuesday, jako svátku dárcovství a štědrosti. Pro zvýšení počtu oslovených vytvoříme video výzvu "Vstupte do kláštera" z prostor broumovksého kláštera.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme mladou institucí, která si jako jednu z hodnot vybrala tvořivost. Chceme vyzývat k tvůrčí činnosti a získávání nových podnětů, které obohacují duševní život.

Naše Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov považuje za důležité environmentální vzdělávání a osvětovou činnost týkající se odpovědnosti k přírodě, k sobě samým a ostatním lidem. Nabízíme rozmanité výukové programy pro děti a mládež ze světa přírody, ekologie, historie a umění, jež se opírají o bohatství benediktinských tradic a moudrosti.

Celoročně pořádáme pestrou mozaiku kulturního programu – multižánrové koncerty, divadelní představení, výstavy v Galerii Dům, vědecké přednášky, festival Za poklady Broumovska, konferenci Broumovské diskuse, klavírní soutěž Broumovskou klávesu a další zajímavé projekty. Rozvíjíme klášter Broumov jako národní kulturní památku a evropské centrum kultury a vzdělanosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy