Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vyběhni schody pro Matýska

Organizace
Accace Czech Republic

Autor
Lenka Smyčková

DARUJTE

V brněnské pobočce Accace pořádáme charitativní projekt, kterým chceme pomoci Matýskovi Kaňovskému ze Zlínska. Místo používání výtahu chodíme do kanceláří pěšky a vyšlapané schody „proměňujeme“ na peníze pro Matýska.

Kdo je Matýsek?

Matýsek má 5 roků a narodil s velmi vzácnou vrozenou vadou, kongenitální artrogrypózou – vrozenou kloubní ztuhlostí. Prakticky všechny jeho klouby mají více či méně omezenou hybnost. Zároveň má od narození atrofované nebo úplně chybějící svaly, takže se nemůže sám najíst ani se postavit. Jeho stav se maličko zlepšuje po ortopedických operacích a pravidelném cvičení, které není hrazeno pojišťovnou. Klouby mají tendenci opětovně tuhnout a svaly ochabovat. Postiženou má také páteř vrozenou bederní hyperlordózou. Přestože je Matěj velmi omezený v pohybu, je to veselý a chytrý kluk, miluje hraní s draky a dinosaury. Maminku Matýska můžete kontaktovat prostřednistvím Facebooku, přispět na podúčet Konta Bariéry a pomoci také!

Naše odkazy

O naší organizaci

Accace jsme zakládali v roce 2006 jako lokální účetní firmu s 34 zaměstnanci. Po téměř 15 letech na trhu jsme vyrostli v inovativního poskytovatele komplexních poradenských a BPO služeb. Zaměstnáváme vice než 600 profesionálů a máme přes 2 000 klientů po celém světě. Naším posláním je pomáhat našim klientům, kolegům a partnerům při plnění jejich snů a zanechávat při tom pozitivní stopy na okolním světě. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, spolupráce, flexibilita, nadšení, důvěra a odhodlání. Díky nim dosahujeme cílů, které znamenají více než jen finanční úspěchy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy