Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vysekněte s námi pracovní trénink 2021

Organizace
RUBIKON Centrum, z.s.

Autor
Kateřina Jirová

DARUJTE

Komunitní centrum a zahrada Kotlaska je místo, kde každý může růst. Komunitu tvoří lidé, kteří zde čerpají energii, zahradničí a podporují naši společensky prospěšnou činnost.
Kotlaska by nemohla fungovat bez lidí, kteří se rozhodli překročit svou trestní minulost. Být zodpovědní a užiteční. Pojďte s námi rozseknout příští rok!

Pokud společně dáme dohromady 120 000 Kč, poskytneme 2 klientům příležitost projít 4měsíčním pracovním tréninkem. Zahrada pod jejich rukama vzkvétá. Jejich život si zaslouží to samé.

Pokud se nám to podaří, jste zváni, abyste se přišli podívat, jak se klientům a zahradě daří.
Příběh Michala z videa, který se letos chopil své druhé šance, si můžete přečíst zde:
https://www.rubikoncentrum.cz/aktuality/pribehy-bez-mrizi-11-michal-z-kotlasky/

Náklady, které potřebujeme uhradit: odměna pro klienty ve výši min. mzdy na DPČ 80 hod./měs., pracovní pomůcky, vedení tréninku a odborné poradenství, které jim pomůže získat trvalé zaměstnání a stabilizovat jejich životní situaci.

O naší organizaci

Jsme nestátní nezisková organizace. Od r. 1994 podporujeme lidi, kteří chtějí překročit trestní minulost, v získání práce, řešení dluhů a odpovědnosti vůči sobě, rodině, okolí. Spolupracujeme s klíčovými aktéry, zavádíme účinná řešení a pomáháme utvářet společnost, která umí dát šanci na nový začátek.
Více o nás zjistíte na www.rubikoncentrum.cz

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy