Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vytvořme spolu podnikavé Česko

Organizace
Soutěž & Podnikej

Autor
Anna Veselá

DARUJTE

Během 4 ročníků programu Soutěž & Podnikej jsme naučili středoškolské studenty ze všech typů středních škol po celé České republice vzít osud do vlastních rukou a pracovat na vlastních nápadech. Studenty jsme tak naučili kriticky přemýšlet, vyhledávat příležitosti a mít odvahu se poprat s novými výzvami. Rádi bychom dali příležitost vzít svou budoucnost do vlastních rukou všem studentům středních škol, což ale kromě spousty času stojí nemalé finanční prostředky. Jako nezisková organizace jsme závislí především na finančních darech našich partnerů, jejichž řady se každým rokem snažíme rozšiřovat. Pokud Vám není lhostejná budoucnost mladých lidí, kteří na sobě chtějí pracovat, své teoretické znalosti převést do praxe a stát se aktivními členy naší společnosti, podpořte nás i Vy.

O naší organizaci

Program Soutěž & Podnikej chce studentům ukázat, že mohou svou kariéru budovat již na střední škole, převést teoretické znalosti do praxe a začít pracovat na vlastních nápadech.
Pokud soutěžní týmy splní všechny soutěžní úkoly a svůj nápad přetvoří v podnikatelský záměr, utkají se v regionálním finále. Ti nejlepší z regionu postupují do republikového finále v Praze.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy