Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Vždy na straně slabých

Organizace
Charita Česká republika

Autor
Milan Vlasák

DARUJTE

Den za dnem čekají na naši pomoc staří, nemocní a bezbranní. Pomáháme jim nejlépe, jak je to možné, bez ohledu na současné ztížené podmínky. Podpořte svým darem rozvoj charitního díla, a společně tak budeme moci zlepšit život těm z nás, kteří jsou zranitelní a ohrožení.

Druhá vlna koronavirové epidemie klade na naši každodenní práci enormní nároky a výrazně zrychlila její tempo. Pracujeme pod tlakem neustálých změn, takže se musíme stále zdokonalovat, učit se nové postupy a zvyšovat efektivitu práce. Je nesmírně povzbuzující, že se během této doby můžeme opřít o sílící pomoc našich sympatizantů, dárců a dobrovolníků. Díky vám můžeme pokračovat v našem poslání – pomáhat lidem tam, kde je třeba, bez ohledu na složitost situace. Tato nekonečná solidarita přináší všem potřebným nekonečnou radost.

O naší organizaci

Jsme nejstarší dobročinná organizace v České republice a největší nestátní poskytovatel sociálních i zdravotních služeb. Ročně pomáháme téměř 170 tisícům lidí, kteří si sami neporadí – kvůli nemoci, stáří či sociální nouzi. Naše zahraniční projekty zlepšují život lidem na čtyřech kontinentech.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy