Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
WALBO – radost dětem & pomoc poníkům

Organizace
WALBO GROUP s.r.o.

Autor
Jana Málková

Naše dvě společnosti, WALBO RAILWAY a WALBO ENGINEERING podpořili Jezdecký kroužek ve Staré Bělé, který by bez naší pomoci již dále nemohl fungovat. Poníci Míša, James, Skokan a Gaučo tedy mohou dál pohodlně bydlet a dělat radost dětem. Při příležitosti GIVING TUESDAY věnujeme vouchery na jízdy na ponících dětem s handicapem z organizace Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.
Máme velkou radost, že můžeme připravit dětem i poníkům krásný den.

Více o těchto organizacích, kde pomoci není nikdy dost, najdete na:
http://jkostrava.cz/
http://www.prorodiny.cz/

O naší organizaci

WALBO RAILWAY s.r.o. a WALBO ENGINEERING s.r.o., jakožto členové rodiny WALBO GROUP s.r.o. mají, ač obě spadají do stojírenského průmyslu, odlišnou oblast působení.
WALBO RAILWAY s.r.o. vyrábí železniční nápravy a dvojkolí na nejmodernějších strojích v malých i velkých sériích. Velký důraz klademe na kvalitu produktů.
WALBO ENGINEERING s.r.o. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která nabízí velké průmyslové celky od projektu, přes realizaci až po jeho zdárné dokončení. Mezi produkty patří skládkové stroje a jiné průmyslové celky, automatizace pro průmyslovou výrobu a jsme mistři v oblasti vývoje a výroby nestandardních převodovek.

Oba teamy se skládají z velmi pracovitých zaměstnanců, s velkými zkušenostmi a smyslem pro humor 🙂

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy