Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Workshop: JAK PEČOVAT O SEBE A SVÉ LIDI

Organizace
My Refresh s.r.o.

Autor
Míša Skalníková

DARUJTE

V rámci Giving Tuesday nabízíme DVĚ MÍSTA ZDARMA na praktickém workshopu JAK PEČOVAT O SEBE A SVÉ LIDI pro zájemce z „nevýdělečné“ sféry.

Vedete lidi – tým anebo organizaci a chcete jim lépe rozumět; potřebujete zlepšit výsledky svého týmu/organizace; chcete efektivně spolupracovat a posílit vztahy , ledáte cesty k dlouhodobé prosperitě – zdraví lidí i organizace.

Zjistíte, jak účinně pečovat o sebe a své lidi. Jak si vytvořit co nejlepší podmínky pro pohodu v práci a dobré výsledky, jak předcházet syndromu vyhoření.

Nabízíme dvě místa na workshopu v rámci Giving Tuesday. Do registračního formuláře v sekci „Z jaké jste organizace“ prosím uveďte i „Giving Tuesday“.

Více informací: 1url.cz/@pecovatolidi
Registrace: 1url.cz/@self_teamcare

O naší organizaci

V MyRefresh věříme, že lidé mohou pracovat dobře a rádi. Jsme tým odborníků, kteří společně pečují o zdraví lidí i organizací. Umíme nalézat to, co lidé potřebují, aby lidé i firma prosperovali, byli inovativní a uměli reagovat na změny. Prostřednictvím konzultací, tréninků a workshopů otevíráme témata fyzického, mentálního zdraví a vztahů. Zvládneme bolesti zad i špatné vztahy v týmu, vyhořívání lidí i dobrých nápadů ve firmě.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy