Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Workshop výroby fairtradové čokolády pro seniory

Organizace
Fairtrade Česko a Slovensko, z.s.

Autor
Hana Malíková

Na Giving Tuesday pozveme seniory z komunitního centra Život 90 na speciální workshop do Muzea čokolády Choco Story, kde si budou mimo jiné moci vyrobit vlastní fairtradovou čokoládu.

O naší organizaci

Fairtrade Česko a Slovensko, z.s., je platformou organizací občanské společnosti, které se zabývají etikou obchodu, globálním rozvojem, udržitelnou spotřebou, ochranou životního prostředí a lidských práv.
Již od roku 2004 pracujeme na zvyšování informovanosti o principech a smyslu systému Fairtrade. V České republice a na Slovensku zastupujeme globální organizaci Fairtrade International, jsme garantem vysoké kvality a důvěryhodnosti ochranné známky FAIRTRADE.
Monitorujeme český a slovenský trh s fairtradovými výrobky a podporou uvědomělé spotřeby napomáháme k tomu, aby se fairtradové výrobky v co nejvyšší míře dostávaly do obchodní sítě v ČR a na Slovensku. Vedle spolupráce s obchodníky působíme také na širokou veřejnost, a to prostřednictvím aktivit, na kterých se podílíme, jako jsou kampaně Fairtradová města, Fairtradové školy nebo happening Férová snídaně.
Více na www.fairtrade-cesko.cz

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy