Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Z deště pod Vrbu

Organizace
Nadační fond Vrba

Autor
Veronika Vrbková

DARUJTE

Podpořte s námi ovdovělé rodiny s dětmi v jejich návratu zpátky do života. Dnes více než kdy jindy poznáváme, že nikdo neví, kdy se co stane. Smrt blízkého může postihnout opravdu každého. Rodiny, které postihne ztráta rodiče, se najednou ocitají v noční můře a chaosu povinností. Snažíme se v těchto chvílích podat pomocnou ruku a ukázat jim, že lze nalézt pevnou půdu pod nohama. Obsahem naší práce je praktická pomoc a podpora při vyřizování formalit po smrti blízkého, nabídka psychoterapeutických služeb, seminářů a setkávání s dalšími rodinami, kde zemřela maminka nebo tatínek.

 

Za dobu pandemie jsme zaznamenali obrovský nárůst ovdovělých rodin a každá podpora je vítána. Můžete se zapojit a nabídnout pomoc třeba ovdovělým rodinám ve vašem okolí v projektu DARUJ KOUSEK SEBE nebo podpořit činnosti Nadačního fondu Vrba ve sbírce KORUNA PRO VRBU, a zajistit tak naši službu pro co největší možný počet klientů.

 

Nyní jsme vytvořili i náš první Charitativní kalendář na rok 2022, který si můžete zakoupit na našich stránkách a jehož výtěžek jde na pomoc ovdovělým rodinám.

O naší organizaci

Nadační fond Vrba byl založený v roce 2016 spolkem Zpátky do života a jeho hlavním posláním je komplexní praktická pomoc a podpora rodin, ve kterých zemřel jeden z rodičů a pozůstalý rodič se musí postarat o nezaopatřené děti.

Rodinám na území celé České republiky pomáháme s vyřizováním bezodkladných administrativních záležitostí po smrti partnera, nabízíme služby hlídání dětí našimi Vrběnkami, pomoc v domácnosti v podobě hospodyně nebo řemeslníka a různé formy setkávání rodin jako jsou svépomocné skupiny nebo Setkání pod Vrbou. 🌿

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy