Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Zachraň seniora

Organizace
ŽIVOT 99 - Jihlava, z.ú.

Autor
Martina Šprynarová

DARUJTE

Každý z nás již nejspíše někdy slyšel příběh o seniorovi, který bezmocně ležel několik dní ve své domácnosti a snažil se dovolat pomoci. V této obtížné době, kdy převažuje omezení kontaktu s okolím je tento problém ještě více a více častější. Samota, bezmoc a strach jsou časté pocity seniorů. My se tomu snažíme zabránit.
Pomůžete nám?

Sociální služba Tísňová péče poskytuje seniorům a osobám se zdravotním postižením podporu a pomoc ve chvíli, kdy se cítí ohroženi na zdraví či životě. Vše funguje prostřednictvím tísňového tlačítka, které stačí v krizové situaci stisknout (pád, náhlé zhoršení zdravotního stavu, ohrožení podomními prodejci, samota a další). My následně poskytujeme adekvátní pomoc ve formě přivolání záchranné služby, hasičů, policistů či rodinných příslušníků. Služba funguje nepřetržitě – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Udělejte dobrý skutek na GIVING TUESDAY 2020 a podpořte službu Tísňové péče.
Chraňte společně s námi ŽIVOTY SENIORŮ, děkujeme. ♥

O naší organizaci

Organizace ŽIVOT 99 – Jihlava, z.ú. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením již 25 let.
Posláním organizace je umožnit seniorům a osobám se zdravotním postižením setrvat co nejdéle ve svém přirozeném prostředí a eliminovat tak nutnost umístění člověka do pobytového zařízení. Současně umožňuje, aby senioři a osoby se zdravotním postižením, mohli žít smysluplný, důstojný a aktivní život.

Poskytované sociální služby:

– tísňová péče (od roku 1995)
– osobní asistence (od roku 2003)

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy