Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Zadarmo peníze nechceme

Organizace
Tamjdem, o.p.s.

Autor
Jana Rudyšová

DARUJTE
Kampaň Giving Tuesday bude s Tamjdem „žít“ 14 dnů a to od 20. listopadu do 5. prosince 2018. Dostaň Tamjdem díky #zadarmopenizenechceme k neziskovkám. Pošli naše dobrovolníky tam, kde je jejich práce třeba. Na dopravu jsme v tomto roce potřebovali přes 50 000 Kč. S více než 1800 odpracovanými hodinami jsme letos podpořili 21 neziskovek. Do práce se zapojilo přes 200 dobrovolníků a také 15 dětí na našich “rodinných” Víkendovkách. Tvá podpora je DŮLEŽITÁ a může znamenat hodně. Přispěj na lístek na vlak či autobus, ať tam jedem i v roce 2019: za 200 Kč pošleš dělat dobro 1 dobrovolníka do 1 neziskovky za 400 Kč pošleš dělat dobro 2 dobrovolníky do 1 neziskovky za 1000 Kč pošleš dělat dobro 5 dobrovolníků do 1 neziskovky

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme Tamjdem, o.p.s.

Propojujeme dobrovolníky a neziskové organizace, podporujeme rozvoj neziskového sektoru, spojujeme lidi a děláme SMYSLUPLNOU manuální PRÁCI.

DOBROVOLNICTVÍ je pro nás způsob, jak vyjádřit, že nám okolní svět není lhostejný.

Od roku 2013 pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní projekty na pomoc neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy