Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Zapojte se do online Sbírky potravin na rohlik.cz

Organizace
Rohlik.cz

DARUJTE

Zapojte se do Sbírky potravin na Rohlíku. Letos se již podruhé zapojujeme do akce, ve které můžete pomáhat lidem v nouzi i přes online obchod.

Od 20. listopadu do 3. prosince u nás můžete zakoupit charitativní balíčky a tak pomoci například maminkám samoživitelkám, opuštěným seniorům, dětem v dětských domovech, rodinám v krizi nebo postiženým.

Nejvíce pomůžete nákupem základních trvanlivých potravin, hygienických potřeb a čistících prostředků, kterých je v potravinových bankách stále nedostatek.
Na Rohlíku si proto můžete vybrat z šesti balíčků, kterými nejen uděláte radost, ale především zajistíte to nejpotřebnější pro důstojný život.

Bydlíte v oblasti, kam rohlík nedoručuje? Nebo chcete darovat pouze balíček a nic dalšího koupit nepotřebujete? Kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 800 730 740 nebo zašlete e-mail na adresu zakaznici@rohlik.cz. Naši operátoři Vám poradí, jak na to.

O naší organizaci

Rohlik.cz patří v současné době mezi největší prodejce potravin na internetu. E-shop nabízí zákazníkům produkty od čerstvých, mražených či trvanlivých potravin až po potřeby do domácnosti, kosmetiku, pro domácí mazlíčky a dokonce nově spolupracují s lékárnou BENU. Dnes již služby internetového supermarketu mohou využívat obyvatelé z větších českých měst – Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Liberec a Olomouc, ale stále se snaží firma expandovat i do dalších. Nabízené zboží si můžete vybrat jak na webové stránce, tak i v mobilní aplikaci a poté jen čekat na dovážku nebo si objednávku vyzvednout na odběrovém místě.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy